Damarmbandsur 18 k guld

359880

EXACT, damarmbandsur, 18 k guld, mekaniskt urverk, 1920/30-tal, guldfärgad urtavla, arabiska siffror, blånerade visare, okatogonal form, manglad pansarlänk i 18 k guld, säkerhetskedja, total vikt ca 18 g

Glas med repor, ej funktionstestad

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Damarmbandsur 18 k guld

Budhistorik (3 bud)

2315452
2 400
2306790
2306120

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.