Tissot damarmbandsur 18 k guld

359860

TISSOT, damarmbandsur, 18 k guld, Saphir, mekaniskt urverk, 1960-tal, vit urtavla, stavindex, armband i 14 k guld, längd 15,5 cm, diameter 16 mm, total vikt ca 20 g

Glas med repor, ej funktionstestad

Ändringar/tillägg
Ur i 18 k guld

Klockor/Ur, Damklockor, Guld/Smycken

Budhistorik (2 bud)

2318752
2 400
2317743
500

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.