Kopparföremål

359847

KAFFEKANNOR, PANNOR, FORM, 9 dlr, 18/1800-tal, koppar samt smide

Slitage

Diverse, Allmoge

Rum 3

Kopparföremål

Budhistorik (3 bud)

2316215
2315814
2315728

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.