Birger Simonsson

359846

BIRGER SIMONSSON (1883-1938): "Det franska huset", signerad Simonsson, olja på papp, 39x32 cm

Rum 4

Birger Simonsson

Budhistorik (5 bud)
2317322
2317321
1 800
2317314
2303873
2302150

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.