VIncent Plesnivy akvarell

359841

VINCENT PLESNIVY (1879-1944): (2), äldre par, akvareller, signerad Plesnivy, 32 x 48, 5 cm

Tavelvagn 4

VIncent Plesnivy akvarell

Budhistorik (5 bud)
2322193
2320214
750
2309774
700
2309773
2307504

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.