Bordsur Louis XV stil

359840

BORDSUR, 1800-talets början, Louis XV-stil, förgylld brons, höjd 33, 27 x 11 cm, pendel och nyckel finns

Klockor/Ur

Rum 20

Bordsur Louis XV stil

Budhistorik (10 bud)
2316931
2316927
1 900
2316923
1 800
2316922
2314175
1 300

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.