Bordur nyrokoko

359839

BORDSUR, 1800-talets slut, rokokostil, fodral i rosafärgat porslin samt bronserad dekor, verk märkt S Marti (Frankrike), höjd ca 40 cm, pendel och nyckel finns

Mindre nagg

Klockor/Ur

Rum 12

Bordur nyrokoko

Budhistorik (8 bud)
2316917
1 300
2316136
2316916
2316136
2314494
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.