Fåtölj Louis XVI-stil

359831

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, Louis XVI stil, randig kädsel, sitthöjd 40 cm

Slitage

Rum 3

Fåtölj Louis XVI-stil

Budhistorik (14 bud)
2318433
900
2318431
850
2318427
2318399
750
2318345
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.