Martin Wickström

359823

MARTIN WICKSTRÖM (född 1957), Campbell´s Tomato Soup, signera och daterad undertill -01, 83/100, höjd ca 10 cm

Smärre slitage

Konst, Skulpturer

Martin Wickström

Budhistorik (7 bud)
2316241
600
2310777
550
2316240
500
2310777
450
2311123

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.