Skrivställ Knabe mit Schubkarren

359821

SKRIVSTÄLL, svartpatinerat gjutjärn, 1800-talets första hälft, KPEG (Königlich Preussische Eisengiesserei), "Schreibzeug, knabe mit Schubkarren", längd ca 16,5 höjd ca 13 cm

En arm med lagning

Diverse

Budhistorik (8 bud)
2316950
600
2303911
550
2299990
500
2303910
500
2299990
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.