Jean Bazaine

359802

JEAN BAZAINE (Frankrike, 1904-1995): Abstrakt komposition, signerad, daterad och numrerad Bazaine 53, 172/300, färglitografi, 65x50; oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Jean Bazaine
Budhistorik (23 bud)
2343663
2343660
2343662
2343660
1 900
2343657
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.