Alfred Manessier

359801

ALFRED MANESSIER (1911-1993): Komposition, signerad Manessier, 87/200, färglitografi, 38x48; oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Alfred Manessier
Budhistorik (3 bud)

2343642
450
2339138
2339138

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.