Fritz Winter

359798

FRITZ WINTER (1905-1976): Komposition,1966, signerad och numrerad F. Winter H.C., 51,5 x 31,5 cm; oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Fritz Winter
Budhistorik (3 bud)

2342062
2342058
2331141
500

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.