Bram van Velde färglitografi

359797

BRAM VAN VELDE (Holland 1895-1981): Komposition, signerad Bram v. Velde, E. A., färglitografi, 65x47 cm; oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Bram van Velde färglitografi
Budhistorik (23 bud)
2342240
1 600
2341570
2342239
2341570
1 400
2338525
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.