James Coignard färgcarborundum

359795

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad och numrerad 48/75, färgcarborundum, ca 56x75 cm; oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (14 bud)
2343882
2 400
2343881
2343880
2343878
1 700
2343877
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.