Sideboard

359787

SIDEBOARD med tre lådor i sargen, delvis rotfanér, höjd 73, 120x40 cm

Ytan med fanerskador

Rum 2

Sideboard

Budhistorik (25 bud)
2316573
3 200
2316542
2316571
2316542
2 600
2315918
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.