Tony Laroy Strandberg oljemålning

359780

TONY LAROY STRANDBERG (född 1949), komposition, signerad Laroy, olja på duk, ca 108x90 cm

Rum 9

Budhistorik (3 bud)

2316433
2313604
2302886

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.