Lennart Rhode litografi

359778

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, litografi, signerad och numrerad Lennart Rohde 19/30, ca 24X16 cm

Passpartou med fuktfläckar

Fack 29

Lennart Rhode litografi
Budhistorik (8 bud)
2317029
600
2315845
550
2315294
500
2315844
500
2315294
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.