Theo Tobiasse färglitografi

359777

THEO TOBIASSE (född 1927): "Lumière des forains", signerad Theo Tobiasse, 90/165, färglitografi, bladmått ca 57x77 cm

Tavelvagn 29

Theo Tobiasse färglitografi
Budhistorik (13 bud)
2316127
1 400
2316493
1 300
2316127
2316492
2316127
950

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.