Edgar Chahine etsning

359769

EDGAR CHAHINE (1874-1947), porträtt, etsning och akvatint, signerad, 41x30 cm
oramad

Tavelvagn 29

Edgar Chahine etsning
Budhistorik (4 bud)

2316332
2316326
2313254
850
2299948

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.