Pablo Picasso

359768

PABLO PICASSO (1881-1973): Série 156: "Femme nue montrant un masque masculin", stämpelsignerad och numrerad 11/50, bildyta 21,8x27,7, bladstorlek 37,8x47 cm
Litteratur: Bloch 1889

Ändringar/tillägg
Medföljande certifikat finns att hämt i Utlämningen

Kundcenter

Pablo Picasso
Budhistorik (16 bud)
2316798
15 000
2316654
14 500
2316536
14 000
2315328
13 500
2316301
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.