Sten Dunér teckning

359765

STEN DUNÈR ( f1931) komposition, signerad och daterad -65, blyertsteckning 79x54 cm

reva

Konst, Teckningar

Tavelvagn 29

Sten Dunér teckning

Budhistorik (2 bud)

2306207
2299961

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.