PG Thelander etsning

359763

P.G.THELANDER, (född 1936): hand med färgade snören, , signerad och numrerad P.G. Thelander 8/27, färgetsning, 49x64 cm; oramad

Tavelvagn 29

PG Thelander etsning
Budhistorik (10 bud)
2316460
2 400
2316455
2310963
2304956
2304054
900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.