James Coignard carborundum

359759

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition med poem av Sylvia Uryn, signerad och numrerad 24/75, färgcarborundum med collage, bladmått 45x29 cm, Edition Sonet, Stockholm

Monter 9

James Coignard carborundum

Budhistorik (3 bud)

2314868
2314867
2314865

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.