Madeleine Pyk färglitografi

359757

PYK, Madeleine (född 1934): Tiger, signerad och numrerad M Pyk 166/475 samt blindstämplad WWF, färglitografi, 40x40
oramad

Rum 9

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (16 bud)
2316439
2316123
2 800
2316052
2 600
2312750
2 400
2315755
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.