Christo färgoffset

359749

CHRISTO (USA, född 1935), Over the River (Project for Colorado), signerad och daterad Christo 2011 i blyerts, färgoffset efter teckning 1992, bladstorlek, 51x76 cm, oramad

Rum 9

Christo färgoffset
Budhistorik (8 bud)
2308819
2 800
2304871
2 600
2308818
2 600
2304871
2 400
2304870

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.