Elias Erdtman oljemålning

359746

ELIAS ERDTMAN (1862-1945): Möja, signerad och daterad E Erdtman 93, olja på duk lagd på pannå, 20x36 cm

Elias Erdtman oljemålning

Budhistorik (15 bud)
2305044
2 400
2305114
2305044
1 800
2304911
1 700
2299898
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.