Lars Erik Falk skulptur

359742

LARS ERIK FALK (född 1922): Komposition, signerad och daterad LE Falk 1954-90, bemålad plåt , 30x64cm

Konst, Skulpturer

Rum 17

Lars Erik Falk skulptur

Budhistorik (21 bud)
2313055
9 200
2317578
9 000
2313055
8 800
2317576
8 600
2313055
8 400

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.