Hildegard Zoir

359741

HILDEGARD ZOIR (1876-1935): Västkustmotiv, signerad Hildegard Zoir, akvarell, ca 36x43 cm

ej daterad

Fack 47

Hildegard Zoir

Budhistorik (7 bud)
2317501
750
2304826
700
2317500
650
2304826
450
2307427

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.