Lars Boethius

359735

LARS BOETHIUS (1903-1968): Drottningholm, signerad Boethius, olja på pannå, 50x66 cm

Konst, Äldre måleri, Stockholmiana

Rum 1

Lars Boethius

Budhistorik (3 bud)

2323512
2306665
2306047

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.