Carl Brandt oljemålning

359732

CARL BRANDT (1852-1930): Motiv med vattendrag och hus, signerad och daterad C Brandt -90, olja på duk, ca 65x90 cm

Rum 1

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2322172
4 800
2319084
4 600
2319084
4 400
2322170
4 200
2319084
2 600

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.