Puderstol

359731

PUDERSTOL, 1700-tal, klädd med präglat gyllenläder, sneare bemålning, sitthöjd 42, bredd 78 cm

Omfattande skador

Rum 5

Puderstol

Budhistorik (5 bud)
2317186
2 600
2317059
2301223
2300352
2299800

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.