Long Lane soffbord

359729

ANDRÉ BUS, LONG LANE, soffbord, 1960/70-tal, Design pat 185371 Style No 900 01, Serial No565240, stämplat Lane Alta Vista Virginia, i valnöt och ek, höjd 36, 102x49 cm

Ytslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 3

Long Lane soffbord

Budhistorik (27 bud)
2316776
5 400
2316773
5 200
2316769
5 000
2316767
4 800
2316763
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.