Byrå gustaviansk stil

359728

BYRÅ, med stenskiva, 1900-tal, gustaviansk stil, mahognyfaner, metallbeslag, höjd 80, 89x40, nyckel saknas

Stenskiva med nagg, lagning, smärre slitage

Rum 6

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (33 bud)
2316121
5 000
2316338
4 800
2316121
4 600
2316258
4 400
2316121

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.