Olle Hjortzberg akvarell

359727

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): "Kummelnäs", signerad och daterad OH 1915, akvarell, 34x24 cm

Tavelvagn 29

Olle Hjortzberg akvarell

Budhistorik (12 bud)
2316523
2316521
2 800
2316517
2 600
2316517
2 400
2316515

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.