Trädgårdsstolar Grythyttan

359724

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st,. 1900-tal, trä och stomme i metall, rödlackerade, stapelbara, Grythyttan, sitthöjd ca 45 cm

Temaauktion Svenska Designmöbler.
Visning Nybrogatan 32 den 8-13 februari.
Auktion 15 februari
Utlämning från den 16 februari på Slakthusgatan 22.

Slitage, färgbortfall, smärre ytskador

Möbler, Diverse

Rum 6

Trädgårdsstolar Grythyttan

Budhistorik (25 bud)
2331476
2 400
2325987
2325072
2325986
1 900
2325072
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.