Nattduksbord 1900-talets andra hälft

359690

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, bemålad, låda i sargen, dragknopp i mässing, höjd ca 49, 56x42 cm

Ytskador

Rum 6

Budhistorik (1 bud)

2312269
2016-02-07 18:14:13

2016-02-09 kl 21:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.