Armband 18 k guld

359683

ARMBAND, 18 k guld, manglad pansarlänk, berlocker, säkerhetskedja, vikt ca 8,4 g

En hästskoformad berlock med bucklor, 2 berlockers ringar med synliga lagningar

Guld/Smycken

Armband 18 k guld
Budhistorik (10 bud)
2314038
1 600
2313072
2312700
2312699
950
2312696
900

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.