Landskap 1700-tal

359682

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Landskap, olja på duk uppfodrad på pannå, 84x99 cm

Retuscher, slitage, gulnad

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Landskap 1700-tal

Budhistorik (60 bud)
2316628
24 000
2316609
23 000
2316619
22 000
2316609
21 000
2316613
20 000

Slutpris SEK:
24 000
2 417 EUR, 2 746 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.