Vjeteslav Kliuchnikov oljemåning

359677

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Kustmotiv, signerad V Kliuchnikovm, daterad a tergo 2007, olja på duk, 100x72 cm

Fack 12

Budhistorik (6 bud)
2316556
2316547
2307671
1 300
2302996
2299716

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.