Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

359675

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Motiv av målande flicka bland pioner, signerad och daterad V Kliuchnikov 14, olja på duk, ca 60x79 cm; oramad

Fack 51

Budhistorik (14 bud)
2315882
3 800
2314911
3 600
2315865
3 600
2314911
3 400
2314747
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.