Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

359674

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Skator, signerad och daterad V Kliuchnikov 13, olja på duk, ca 60x39 cm

Fack 53

Budhistorik (5 bud)
2315862
2315861
900
2305876
850
2300811
2300216
550

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.