Landskap 1700-tal

359663

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Landskap, olja på duk, 48x59 cm

Slitage, uppfodrad på senare duk,

Konst, Äldre måleri

Landskap 1700-tal

Budhistorik (18 bud)
2314382
2314380
2 800
2311801
2 600
2311800
2 400
2311121

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.