Damporträtt

359660

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1800): Porträtt, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 58x47 cm

Slitage, färgbortfall, retuscher, skador

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Damporträtt

Budhistorik (17 bud)
2317032
3 600
2317022
3 400
2313239
3 200
2317021
3 200
2313239

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.