Befästningsritningar

359653

BEFÄSTNINGSRITNINGAR, 8 st, av Gustaf Leijonhufvud 1700-tal, tusch och akvarell, varierande mått, den största (daterad 1757) 48x69 cm

Vapen/Medaljer

Rum 11

Befästningsritningar

Budhistorik (28 bud)
2316700
7 600
2316696
7 400
2316694
7 200
2316694
7 000
2300030
6 800

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.