Jan Naliwajko blandteknik

359652

JAN NALIWAJKO (född 1939): Komposition, signerad och daterad J Naliwajko 1994, olja med collage, ca 198x240 cm

Jan Naliwajko blandteknik

Budhistorik (47 bud)
2317025
16 000
2317013
15 500
2317020
15 000
2317013
14 500
2317019
14 000

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.