Alfred Fontville de Breanski oljemålning

359647

ALFRED DE BREANSKI I (England, 1852-1928): Motiv från Cumbrae, signerad och daterad Alfred de Breanski -81, olja på duk, ca 50 x 63 cm

Ändringar/tillägg
ALFRED DE BREANSKI I (England, 1852-1928)

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (10 bud)
2316858
4 400
2303920
4 200
2303920
2303919
3 200
2303918
2 400

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.