Charles Leader oljemålning

359645

CHARLES LEADER (18/1900-tal): Landskap med figurer och hus, signerad Charles Leader, olja på duk, ca 50x76 cm

Lagning

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Charles Leader oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2315597
2 400
2313876
2313874
1 600
2310709
2310708

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.