Johanne Hellesen studie i olja

359637

JOHANNE HELLESEN (Danmark 1801-1844); studie med rosor, signerad Johanne Hellesen München, olja på pannå, 19,5x25,5 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (64 bud)
2316851
11 500
2316850
11 000
2316846
10 500
2316841
10 000
2316844
10 000

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.