Miniatyrporträtt

359636

MINIATYRPORTRÄTT, 2 st, 18/1900-tal, signerade A René resp Weigel, kvinnoporträtt, bemålat ben, vardera ca 11,5x8 cm

Diverse, Inredning och husgeråd

Monter 3

Miniatyrporträtt
Budhistorik (10 bud)
2317477
2317470
1 800
2317464
1 600
2317454
2317386

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.